Kurucularımız

Burak SITRAVA

Boğaziçi Üniversitesi’nde yüksek onur derecesi ile İşletme Bölümünü bitiren Burak Sitrava, yüksek lisansını İngiltere’de London School of Economics’te Finans üzerine tamamladı 2012 senesinde Harvard Üniversitesi’nin Özel Sermaye ve Risk Yönetimi programında ihtisasını başarıyla tamamladı.

Daha sonra kariyerine, Dünya’nın en büyük finansal kuruluşlarından PricewaterhouseCoopers’ın Londra ofisinde başladı.

Orta Doğu’nun en büyük Holding şirketlerinden birinde Dubai ofisinde çalışmaya başladı Anılan Holding firmasının Singapur, Malezya, Birleşik Arap Emirlikleri,Mısır, Suudi Arabistan ve Bahreyn yatırımlarından ve şirketlerinden sorumlu Yönetici Direktör olarak 8 sene çalıştı Grubun birçok şirketinin Yönetim Kurullarında görev yaptı.

Eren Günhan ULUSOY

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezun olan Dr.Eren Günhan Ulusoy, Tarım Ekonomisi dalında Doktorasını tamamladı

Henüz 23 yasındayken devraldığı aile şirketi Ulusoy Un'un cirosunu 20 milyon Dolardan 500 milyon Doların üzerine taşıdı ve Kasım 2014 tarihinde, Ulusoy Un halka arz olmuş ve hisseleri Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlamıştır.

Türkiye Un Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Fortune Türkiye'nin, her yıl düzenli olarak yayımladığı 40 yaş altındaki en başarılı 40 CEO listesine 3. sıradan giren Günhan Ulusoy, Endonezya’nın bağımsızlığının 76. yılı vesilesiyle Endonezya fahri konsolosu olarak atandı.

Cihan BİTEN

Genel Müdür

Uludağ Üniversitesi Tarih Öğretmenliği mezunudur.

Kariyerine 2005 yılında Bireyler Dershanelerinde başlamış ve 2014 yılına kadar müdür ve kurucu olarak görevine devam etmiştir.

Bu tarihten sonra sırayla Özel Hatem Okulları, Uğur Kurs, Bahçeşehir Koleji Kampüs Müdürlüğü ve Düşünür Koleji Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

Haziran 2023 itibariyle Düşün Kurs ve Düşünen Minikler Genel Müdürü olarak göreve devam etmektedir.